2017-ES MŰSORTERV

Musorterv

2016-os műsorterv – tervezett  – letöltés

EBEF 2016 MŰSORTERV

 

2016 Augusztus 112016 Augusztus 122016 Augusztus 13 1.oldal2016 Augusztus 13 2.oldal

 

 

boritókép, logoval

 

 

 

2013as programunk:

 

 

plakatebef

Július 19. PÉNTEK

Színpad
Műsorvezető: Bakay János

18:00 – 19:00: Fagyalszender Zenekar
Ivánfalvi-Sellei Ágnes – hegedű
Ivánfalvi Tibor – gitár
Szalay Tamás – basszusgitár
Varga Balázs – precussion
Visy Márton – dob

Július 20. SZOMBAT

Csárda és Úri Konyha Főzőversenye

Polgármesterek Kupája

Guiness Rekord bejelentése!

06:00 – Az alapanyagok kiosztása

07:00 – Eligazítás a Versenyzőknek, helyszíne az Úrikonyha

08:00 – A verseny kezdetét veszi!

12:00 – Kezdetét veszi a Csárda konyha zsűrizése

12:30 – Kezdetét veszi az Úri konyha zsűrizése

Színpad

Műsorvezető: Bakay János

10:00 – 10:30: Soproni Dalok barokk köntösben, Soproni Lővér Nyugdíjasklub

10:35 – 11:00: Bódis Gábor Tourism Destination marketing

11:00 – 11:30: Tóalmási Nyugdíjasklub Galgahévizi népviseletben

11:35 – 12:00: Zsidek László ízvadász riportja

12:00 – 12:45: VELOCIPED Biciklisek (Szarka Mária, Kóra Sándor)
Helyszín: Az Esterházy-kastéllyal szembeni bicikli út

12:45 – 13:30: Barokk Divatbemutató

13:30 – 14:00: Nashar Karim építész, kandalló építőmester felajánlása

14:00 – 14:30: Peller Károly Operettszínház színművésze

14:30 – 15:00: Sárdy Énekiskola növendékei, Sopronból

15:00 – 16:00: Sopron Város Fúvószenekara

16:00 – 17:00: Orfeum Bar Band

17:00 – 18:00: Red Eye Run Rock zenekar

18:00 – 19:00: Ünnepélyes Eredményhírdetés az Esterházy-kastély télikertjében

21:00 – 24:00: Zene, tánc, DJ Bakay
Helyszíne: Haydn – ház

 

Július 21. VASÁRNAP

Színpad
Műsorvezető: Bakay János

13:00 – 14:00: ROCK MEMORIES zenekar (5 fős fiatal rockegyüttes – Hoffer Dobiskola; Hoffer Péter)

Továbbá: egész napos gyermekprogramok, arcfestés, zene, gyermekelőadás

 

2014es programunk:

 

kicsi program 2014

 

2014.08.01. Péntek

       14:00 – 17:00 Polgármesterek a csárdában

14:00 – 15:30 Freetime mulatós zenekar

           15:30 – 17:00 Másnapos keselyű Rockzenekar

   17:00 – 17:30 Eredményhirdetés

          17:30 – 19:00 Soulclap Budapest Sound System (Jazz-Hiphop)

2014.08.02. Szombat

  7:00 – Húsosztás a csapatoknak

           8:00 – A versenyzők elkezdik a főzést

9:00 – Ünnepélyes megnyitó

10:00 – 11:00 Velocipede bemutató Kóra Sándor és Szarka Mária előadásában

11:30 – 12:00 Horváth Enikő Sára operett műsora

 11:00 – 13:00 A csárdakonyha zsűrizése

12:00 – 13:00 Herceg Esterházy Antal és Hercegné Esterházy Svetlana dedikál

13:00 – 14:30 Az Úri konyha zsűrizése

13:00 – 14:30 Wannado Rockzenekar

14:30 – 15:00 Barokk  divatbemutató

15:00 – 15:30 Bihari Gellért humorista

            15:30 – 17:00 The Messengers Blueszenekar

17:00 – 18:00 Ünnepélyes eredményhirdetés az Esterházy Kastély Pálmaházban

18:00 – 18:30 Szári Csillag Mazsorett Csoport tűzzsonglőr különítmény

18:30 – 20:00 Feelgood Alternatív zenekar

 

2014.08.03 Vasárnap

  11:00 – 12:00 Szári Csillag Mazsorett Csoport

12:00 – 13:00 Tipcha rap koncert

    13:00 – 14:00 Foky mulatós koncert

  14:00 – 16:00 Pánik punk együttes

 

Szombat és vasárnap a Levendula Játszóház és Alkotóműhely jóvoltából kiemelt gyermek programok: babaház, babasarok, barokk szoba berendezve, gyerekeknek barokk ruha öltöztetés, továbbá ingyenes arcfestés, rajzolás, kézműves foglalkozás

A fesztivál műsorvezetője: Nemes Gusztáv – szakács, színész, konferancié

2015-ös programunk:

plakátvégleges

2015-ös programterv megtekinthető itt!

 

EBEF 2015 MŰSORTERV

A műsorváltozás jogát fenntartjuk!


Csütörtök (Augusztus 13.) ÉPÍTÉS

 

 

– Színpadépítés
– Hangosítás
– Főzőhelyek kijelölése

 

– Árusok helyének kijelölése, árusok érkezése
– Polgárőrség területrendezés/zárás
– Parkolójegyek adminisztrációja

– Sátrak, pavilonok építése

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Péntek (Augusztus 14.)


9:00 -13:00      Kiállítóink érkezése

 

13:00                   Főzőcsapatok alapanyag kiosztása Opóczky István
(Venesz-díjas mesterszakács)
Megnyitó, köszöntő, Klötzl Géza ötletgazda, főrendező
Hangulatzene, slágerzenék


14:00                 Fertőszentmiklósi Nyugdíjas Klub

 

14:30-15:00     Fertőszentmiklósi Rozmaring Népdalkör és Citerazenekar
15:00 – 16:00  What’sUpCi zenekar fellépése


17:00 – 17:45  Dalárda Fertőszentmiklósi Férfidalkör

18:00-18:30     Eredményhirdetés

18:30-19:00     Technikai Próba


19:00-20:00     Magyar Pite fellépése

 

19:00            Eszterházi vigasságok az Esterházy-kastélyban!
Laus Deo koncertje
„Haydn vallásos volt egész életében. Sőt, azt is kijelenthetjük, hogy tehetségét még csak növelte a vallás igazságaiba vetett őszinte hite – írja róla Carpani. Minden partitúrájának az elején ott van, hogy „In nomine Domini” – azaz az „Úr nevében”. Műveit pedig többször a „Fine. Laus Deo!” „Vége. Istennek legyen dicsőség!”

 

 


Szombat (Augusztus 15.)

7:00                           Húskiosztás (Opóczky István) | Csárda konyha, Úri konyha résztvevők
-BAROKK ZENE-

10:30-11:00          Megnyitó;
Herceg Esterházy Antal
Herceg Esterházyné Svetlana
Bodrogai László Anzelm
(Esterházy-kastély főigazgatója)
Vizi István (marketing igazgató)
Bognár Zoltán (Fertőd város polgármestere)

Teljes szakmai zsűri:

Németh József
Baranyai László
Lovasi József
Kelemen Endre
Schwarcz András
Dózsa György
Major Zsolt
Bene Sándor
Manger Henrik
Kurunczi János
Dr. Simon Tamás

Szakmai vezető: Opóczky István 
Herceg Esterházy Antal
Herceg Esterházyné Svetlana

Zsidek László (ÍzVadász)
Dr. Szabó Enikő (Országos Tiszti Főorvos helyettes)
Barcza Attila (Soproni TDM menedzser)
Dr. Helik Ferenc (NÉBIH igazgató)
Papné Máté Erzsébet (Hungarikum Bizottság)

11:00-11:15           Csikós Györgyné verset mond (Tápióbicske)

11:15-11:45           Tóalmási Lilaakác Nyugdíjas Klub fellépése

11:45-12:00          Barcza Attila (Soproni TDM) riport

 

-BETYÁR ZENE-

12:00-13:00                   Tiszacsegei Betyárok

-OLASZ/FRANCIA BAROKK ZENE-

13:00-13:30                   Herceg Esterházy Antal
Herceg Esterházyné Svetlana
könyvdedikálás

13:30-14:00           Bihari Gellért, Stand up comedy, humorista előadása

14:00-15:00           FOKY: Mulatós zene egyveleg

15:00-15:15           Zsidek László riport (ÍzVadász)

15:00-16:00           Pápai Barokk Hagyományőrző Egyesület
Brezza d’ BaroccoBarokk kamarakórus

15:3016:00          Technikai beállás

16:00-17:00           Sativus zenekar fellépése

17:00-18:00           Díjkiosztó, Esterházy-kastély Márványterem
Horváth Enikő Sára előadása

18:00-19:00          Technikai beállás

19:00-20:00           RockMemories koncert

Műsorvezető: Bihari Gellért
Főrendező: Klötzl Géza

19:00 Eszterházi vigasságok az Esterházy-kastélyban!
„A szimfónia születése”

Amikor 1973-ban a legtöbb zenekar még modern hangszereken játszotta régi korok muzsikáját, amikor Bach, Händel, Haydn és Mozart zenéjét évszázadok óta rárakódott por lepte, amikor más hangszerek, más hangolás, más zenekari létszám jellemezte a koncerteket, amikor a régizene játszás szellemisége ellentétben állt, azzal az előadói gyakorlattal, amelyik a megszólaltatandó kor.